Zadbaliśmy o każdy szczegół

Mała Anglia Boutique Apartments & SPA

Kilka kroków dzielą Mała Anglia Boutique Apartments & SPA  od tętniącego życiem centrum Sopotu oraz szerokiej piaszczystej plaży.

Przestronne Apartamenty, Wyjątkowe Pokoje Deluxe oraz OXO Luxury SPA otaczają Gości atmosferą relaksu i luksusu. Niepowtarzalne wnętrza oraz indywidualne podejście do każdego Gościa – magiczne miejsce w którym nie da się nie zakochać!

Obiekt Mała Anglia powstał z myślą o gościach wrażliwych na piękno. Odwiedź Sopot, zatrzymaj się blisko morza, aby w pełni korzystać z jego uroków! Apartamenty Superior Deluxe to stylowe i niepowtarzalne wnętrza!

Nasze OXO Luxury Spa daje unikalną możliwość zrelaksowania się, upiększenia, odnowienia wewnętrznej energii i zanurzenia się w atmosferze luksusu. OXO to niezwykłe spa nad morzem, w którym oferujemy Ci profesjonalne zabiegi przeprowadzane przez doświadczony personel, przy wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków spa.

STREFA
RELAKSU

Dbając o komfort oraz atrakcje podczas pobytu, wyłącznie dla Gości Małej Anglii przygotowaliśmy elegancką Strefę Relaksu z basenem, sauną suchą i jacuzzi, gdzie można doskonale spędzić czas w towarzystwie muzyki.

Specjalnie przygotowana Oferta Wynajęcia na Wyłączność może być idealnym tłem na ważne momenty dla par.

SAMOCHODY
ELEKTRYCZNE

MAKE IT EASY – TAKE A TWIZY! Tylko dla Gości Małej Anglii przygotowaliśmy bezpłatne SAMOCHODY ELEKTRYCZNE! Zwiedzaj Trójmiasto, jedź na zakupy lub po prostu zrób test drive małego, ale sprytnego TWIZA! Zapomnij o problemach z parkingiem – PARKINGI MIEJSKIE W SOPOCIE DLA TWIZA SĄ BEZPŁATNE!

ROWERY

Aktywna rodzinna wycieczka, wysiłek sportowy lub po prostu fajne spędzanie czasu – bezpłatne wypożyczenie rowerów Małej Anglii wraz z mapą ścieżek rowerowych !

PLAY
STATION 3

Jak spędzić czas w pokoju? Zapytaj o konsolę PlayStation 3 na recepcji!

OXO LUXURY SPA

Wyjątkowe SPA nad morzem w Sopocie

STACJA ŁADOWANIA AUT ELEKTRYCZNYCH

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy stację do ładowania aut elektrycznych.